• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

DVB-T ziurejimas su Mac os

Pradėjo jankus1, 2009-12-17 17:03:33

« ankstesnis - sekantis »

jankus1

sveiki,

Kaip galeciau ziureti dvb-t su usb tiuneriu su Mac os sistema?

Darius

Jei driveriai veikia gali bandyti su tuo pačiu VLC žiūrėti, tikiuosi ir su Mac OS jis DVB palaiko.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

jankus1

o draiveriai siaip tie patys buna win ir mac? ar turi but specialus mac os draiveris?

jankus1

deja su vlc galima ziureti tik su eyetv programa, o kuri veikia tik su labai mazai usb tiuneriu. su itele neranda mano kworld, tai jauciu kad liksiu be dvb televizijos leptope.

batmanas

Citata iš: jankus1 Įrašytas 2009-12-23 11:46:41
deja su vlc galima ziureti tik su eyetv programa, o kuri veikia tik su labai mazai usb tiuneriu. su itele neranda mano kworld, tai jauciu kad liksiu be dvb televizijos leptope.
:o Galima paklaust, ar dabar perskaitęs pats suprastum ką čia parašei?

Na kalbant apie tai, ką man pavyko suprast, tai taip, tikriausiai liksi be DVB-T laptope. Kiek aš gaudausi kompuose, ant Mac reikėtų specialių draiverių. KWorld tokių nepateikia.
Nors tiems USB tuneriams visiems turėtų tikti kažkokie panašūs draiveriai. Tai gali dar ieškot kažkokių neoficialių draiverių. Bet šiuo atveju nieko negarantuoju.

jankus1

:) pabandysiu paaiskint ankstesni posta. ant windousu naudojant vlc, galima iskarto pasirinkti dvb-t tiuneri, o vat ant mac os, vlc programa naudoja eyetv programą. atsisiuntus eyetv programa, reikia pasirinkti is saraso tiuneri. ten ju gal penkiolika skiritngu, o kworld nera.