DVB-T > Neapsisprenžiate kokią DVB-T įrangą pirkti?

ka manote apie tiuneri AVerTV Hybrid STB9?

(1/2) > >>

TIDO:
Sveiki,

norejau pasiteirauti ka manote apie si tiuneri AVerTV Hybrid STB9 tiuneri? http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=445
Kiek suprantu, kad siuo tuneriu nebus galima matyti skaitmenines kabelines tv. Taip pat gal galetumet patarti koki isorini tv tuneri pirkti. Nes kiek maciau siame forume yra tik aprasomi usb tuneriai, o noreciau, kad butu galima ziureti tv nejungiant kompiuterio. 

Darius:
Tavo minėtas imtuvas nepalaiko h.264 vaizdo suspaudimo kurį naudoja DVB-T Lietuvoje.

--- Citata ---Q:       Does the AVerTV Hybrid STB 9 support H.264(MPEG-4 AVC)?  (2008.07.04)

A:    We are sorry to let you know that currently none of our TV box series support H.264 in DVB-T, including the AVerTV Hybrid STB 1080i.
--- Baigti citatą ---

Todėl naudojant jį atskirai be PC turėtum tik garsą.

Dėl išorinio imtuvo tai jei nori su juo žiūrėti ir kabelinę tau reiks tiek DVB-T, tiek DVB-C, bei Conax palaikymo, nes nors ir per kabelį, bet tv bus koduota.

TIDO:
tai kiek suprantu, kad nelabai ir uz tokia kaina apsimoka si tuneri pirkti. tad geriau pirkti paprasta tuneri ir paskui dasipirkti visus priedelius. Gal galetum kazka patarti?

Darius:
http://www.deze.lt/index.php?&mid=48&cid=451
Kiek žiūrėjau neradau hibrido kuria palaikytų DVB-T/C  Nors jei ketini žiūrėti tik kabelinę tai tau užtektų  tik mpeg2, conax palaikymo ir jei į ateitį planuoji pirk su HD. Patart nelabai galiu, nes nesusidūręs su priedėliais, bet imk ne "no name"

Beje, jei pasirašytum sutartį kabelinės, tai tinkamą priedėlį gautum ir nemokamai.

TIDO:
Dekui uz patarimus.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją