• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujas skaitmeninis tv kanalas LIUKS!

Pradėjo nieko_nera, 2007-11-18 01:35:05

« ankstesnis - sekantis »

nieko_nera

LNK pradejo tranciliuoti nauja skaitmenini tv kanala LIUKS!
gaila kad irgi pamazintos rezoliucijos...Citata iš: LNKLNK pirmadienį į eterį paleidžia dar vieną skaitmeninį kanalą. Naujas pramoginis kanalas vadinsis ?Liuks!?. ?Liuks!? bus 24 valandas per parą transliuojantis kanalas, visą dėmesį skirsiantis tik pramogai.

?Naujasis kanalas rodys geriausio, ką turi LNK televizija. Žiūrovams bus atrinkti patys geriausi, kokybiškiausi muzikiniai projektai ir koncertai?, - sako LNK programų direktorius Arūnas Motiekaitis.

Artimiausiu metu čia startuos ir naujos originalios laidos. ?Jau greitai planuojame paleisti į eterį kasdienes ?Baltic New Music Chart? laidas. Žiūrovai galės susipažinti ne tik su Lietuvos, bet ir su talentingomis Latvijos bei Estijos, gyvai grojančiomis, bet dar neišgarsėjusiomis muzikinėmis grupėmis?, - sakė A. Motiekaitis.

Per kanalą ?Liuks!? žiūrovai išvys geriausius koncertus, vykusius Palangos vasaros estradoje, radijo stoties ?Lietus? muzikines fiestas, teminius ?Kelio į žvaigždes? koncertus. Kanale  bus ir nostalgiškų, retrospektyvinių koncertų, tokių kaip ?Nidos? festivalio, tikro garso ?Foje?, ?Dviračio šou dešimtmečio?.

Kol kas skaitmeninę televiziją gali matyti nedaug žmonių. Didėjant auditorijai, kanalas vystysis, plėsis, bus į jį daugiau investuojama.

Skaitmeninį kanalą ?Liuks!? kol kas gali matyti penkių didžiųjų miestų ir jų apskričių gyventojai. Nuo 2010 metų skaitmeninė televizija apims 95 procentus Lietuvos teritorijos. Skaitmeninei televizijai žiūrėti reikia MPEG-4 DVB-T imtuvo, integruoto į televizorių arba atskiro imtuvo priedėlio.

zebras

kas cia blt...  ??? per info tv rodo pievagribiu reklamas,o cia dar vienas kanalas  :-X

EV1L

nu as jau nebesuprantu visiskai rodymo ant mano pc su dtv2000h korta vaizdo.Ziurint tarkim Liuks tv tuos koncertus viska rodo idealiai, svarus vaizdas ziurint bet kokiu metu, taciau kai tik imeta reklama pasipila siuksles...Gal turite kas ideju?

zebras

#3
sunku patiket man ka tu sneki,pas tave super pci korta.Atrando pati algoritma,kaip atskirt reklama nuo koncertu  :D

PS.sumazino ir LNK,tv1 rezoliucija  :'( ....