• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

KWorld DVBT-380U skaitmeninio usb tiunerio problemos, help

Pradėjo Arrturas, 2007-11-08 20:45:00

« ankstesnis - sekantis »

Arrturas

su naujaisiais metais visus! :)

o dabar prie reikalo: kaip jau zinot temoje pamineto dvb tunerio komplekte yra gamykline antena, kuri traukia signala, bet bent jau man, (gyvenanciam pirmam aukste) tai labai silpnai. vaizdas strigineja ir kartais visai uzstringa. todel pradejau ieskoti iseities. O ja radau visai atsitiktinai vaikstinedamas senukuose diedukuose :)) Kalbu apie tv antena skirta skaitmeninei tv. Tiesa pasakius ji universali, t. y. tinka ir analoginei tv, nors tokios pirkti analoginei tv nepatarciau, nes man asmeniskai nepavyko isgauti gero signalo, gal del to kad naudojau ja kaip kambarine antena... Na o skaitmeninei tv jinai labiau tinkama. jei su gamykline isgaudavau signala 100% ir 40%, tai su šia išgaunu 100% ir 95%. Vaizdas tik retsykiais strigineja, bet neikiriai. Si antena skirta naudoti lauke (Outdoor), bet veikia pakankamai normaliai ir kambary :)
ANTENA DA 5000 DVB-T CH 1-69
http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?op=3&id=000050874518
na, kaina galetu but ir mazesne, bet ka padarysi...
Daugiau antenu skirtu dvb-t kaip ir neradau, tad jei kas nors zinot ar isbandet kitokius variantus, butu gerai jei su visais pasidalintumet informacija  :)

Darius

Turiu aš tą anteną iš senukų, tai man pasirodė, jog tai pinigų išmetimas į balą. Su  lauko lenkiška universalia už 20-30Lt gaunu  geresnius rezultatus :) 
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

geduxk

sita pirksiu tiuneri arba prieda prie tv tai va klausimas ar tinka tos senos antenos tokio tipo? http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?op=3&id=000050018812 kazkas tokio uzmauklinta ant mano stogo :D

Milvis



Arrturas

tai jo, kol kas geriausias variantas sitos lenkiskos kai yra galimybe ant stogo uzkelt, nes kambaryje nelabai tinkamas daiktas naudoti :)

geduxk