Pirkimas internetu, e-parduotuvės > Dealextreme

Lėtokai Dealextreme užsakymai veikia

(1/2) > >>

Darius:
Keistai, užsakinėjau USB kortelių skaitytuvą antradienį ryte, tą pačia dieną per pietus žiūriu jau rašo jog prekė "ready" - suprask paruošta. Vis laukiu, kada pradės pakuoti, vis nepakuoja, bet šiandien sulaukiau. Tai įdomu ar čia jų sistema kvailioja, ar rimtai prekė, beveik savaitės pakavimo lauke.
P.S. Kinai ir sekmadienį dirbą, t.y. pakuoja ?
Šiandien išsiuntė, praėjus lygiai savaitei po užsakymo.

darune:
o tu pats pagalvok kokia pas juos apyvarta jauciu... mes perkam - o pasaulis dydelis..  tad uztrunka..

Darius:
Man čia keisčiau buvo, kad sekmadienį pakuoti pradėjo :)

jonasz11:
Sveiki, norėjau paklausti kiek ilgiausiai laukėt kol gaus prekę iš tiekėjo? Pirkau dvi prekes už maždaug 5 dolerius, bet jau praėjo 20 dienų, o prekės vis dar neturi, kaip suprasti?

Darius:

--- Citata iš: jonasz11  2010-02-22 15:59:15 ---Sveiki, norėjau paklausti kiek ilgiausiai laukėt kol gaus prekę iš tiekėjo? Pirkau dvi prekes už maždaug 5 dolerius, bet jau praėjo 20 dienų, o prekės vis dar neturi, kaip suprasti?

--- Baigti citatą ---

Man buvo vienos prekės teko laukti porą mėnesių, bet atšaukiau i užsisakiau kitą. Šiaip pažiūrėk abiejų prekių aprašymus ar nerašo jog iki kažkada prekių laukiama iš tiekėju.

Man rodos išties tai ilgokai laukti reikia, nes kinai naujus metus savaitę gerą šventę(vasario 12 -20 kažkur ) ir Dealextreme nedirbo.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją