DVB-T > Bendrai apie skaitmeninę TV

LTV2 HD

(1/3) > >>

arejas:
Taigi vakar nakty netycia sugalvojau praskenuot kanalus is naujo ir ka gi aptikau ogi LTV 2 HD kanala kuris rodo 1920x1080 rezoliucijos 16:9 santykiu :) Labai nustebino maloniai juo lab kai gyvenu panevezyje :)Pridedu 1 min irasa sveria ~50MB

Tik va siandien jau neberodo HD kokybe ve gryzo i savo ta 720x576 rezoliucija.

Vos nepamirsau skanuojant is naujo radus HD kanal dingo Info TV kanalas :) siandien vel jis atsirado :)

Va iraso informacija siokia tokia.

--- Citata iš: LTV2 HD ---Video #0          : AVC at 6472 Kbps
Aspect            : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 192 Kbps
Infos             : 2 channels, 48.0 KHz
Language          : lit
--- Baigti citatą ---

Darius:
Galėtų ir palikti nors vieną nemokamą HD kanalą ateityje, kad žmonės pamatytų kas per gėris.

arejas:
Jo galėtu užmest koki Test ir tegul sukasi, o jie matys ir derins viska, kad dar geriau išspaust iš to HD, kad nelūžtu ir kad rodytu labai švaru vaizdą.

Pasak skaitmeninės tai 2009 pabaigoj Vilniuje turi būti 3 HD kanalai įdomu tik ar jie bus nemokami ar reiks mokėti.

Darius:
Kadangi HD kanalas naudoja tiek srauto kiek 3 SD kanalai, norint jį rodyti kaip testinį su kitais SD, visą laiką neįmanoma. Kaip pats rašei buvo atjungtas InfoTV, o kitų kanalų bitrate jaučiu irgi gerai pakirptas buvo.

RRT paskelbė konkursą 3 HD kanalams per laisvą dažnį Vilniuje, pažiūrėsim kas laimės. Laimės tikriausiai Teo, jei dalyvaus, turi jis HD kanalų licenzijas, nes rodo per Gala IPTV. Konkursas tikriausiai baigsis šių metų gale, tik neaišku per kiek laiko laimėtojas privalės pradėti transliacijas.

RRT nenumato privalomai nemokamai transliuojamų HD kanalų, tai tikriausiai tokių ir nebent pamirš transliuotojas juos koduoti. 

O šiaip reiktų laukti geresnės situacijos 2012, kai bus išjungti analoginiai siųstuvai. Tada atsiras laisvų kanalų, tai gal tada HD bus galima ir visoje Lietuvoje matyti.

arejas:
Nu jei ir toliau taip issip**ines atsiprasant is to DVB kaip dabar daro tai kazin ar tais 2012 isjungs ta analoga sugalvos buda kaip pratest ta termina ir toliau Lietuvele sedes technologiju dugne.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją