• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

padekit didele beda

Pradėjo popopop, 2009-06-09 21:29:17

« ankstesnis - sekantis »

popopop

as nebegali pasalinti kai kuriu programu is meta nsis.eror langa ir neveikia anglonas su tildes biuru o su firefox nebeparsiuncia failu, išinstaliuojant meto error 2203

Darius

Pabandyk Windows aptvarkyti, gal padės http://mantas.malcius.lt/bendra-profilaktika-windowsams/ , ne jei ir nepadės, nepakenks.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

popopop

as buwau parsisiuntes programa ir norejau ja nulauzti bet nemokejau kaip tean buvo failas nulauzimui ir man rodos kad su juo ir istryniau tenp aplankala. o system32 aplankale yra temp aplankalas?

Darius

Windows XP temp katalogas yra "C:\Documents and Settings\[User]\Local Settings\Temp"
O Vistoje į Start meniu paieškos laukelį įrašyk %temp%  Enter.
Atsidarys temp katalogas jei toks yra, sugrįžk tada vinu katalogu aukščiau ir pasižiūrėk Temp katalogo properties, gal tik "read only".
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

popopop

#4
man stai pvz. winaso prgrama instaliavo ir išinstaliavo, nes turbut kad nieko neirasinejo i temp ir installer palankalus, o ar galetu ta temp aplankala istrinti ir sukurti nauja, as maciau kad jame yra tildes biuro failu anglono instaliavimas ar nieko blogo neatsitiks.  Su firefox parsisiunciant faila raso kad nepavyko pervardyti. Meginau dar instaliuot spyware doctor net irgi nelido raso kad nepavyko pervardyti fauiu temp aplankale