• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

paypal ir dealextreme refund

Pradėjo slpa, 2010-03-02 17:16:06

« ankstesnis - sekantis »

slpa

Laukiau 2 savaites ir waiting for supplier statusas nekito taigi tuo metu dar persigalvojau ir vienos smulkmes nusprendžiau nepirkti taigi padariau cancel order ir sulaukiau kad mano uzsakymas buvo panaikintas, ir is paypal sulaukiau laisko kad dealextreme grazino pinigus.

laiške iš paypalo buvo gale prierašas:
Subtotal:    $19.93 USD
Insurance:    ----
Total:    $19.93 USD
 
Refund to MasterCard Card XXXX-XXXX-XXXX-3017:    51.67 LTL
Refund to PayPal Balance:    0.00 LTL

užejes į paypal pastebėjau kad buvo gražinimas tu 19 baksu (ir taip supratau kad galiu juos vel panaudot)

bet padarius užsakyma dealextreme už 17 baksu prisijungus prie paypal man neleidžia apmoket ir raso:

We were unable to verify your credit or debit card. To proceed with your purchase, please select a different payment method or add a different credit or debit card, then click Continue

ta pati buvau gaves kai korteleje neuzteko pinigu iki pilno apmokejimo, bet dabar tai kodel dabar negaliu apmoket?

Ar čia paypala's dar turi grazinti man i saskatą pinigus ? tai tada kiek tai užtrunka?

Darius

O prisijungus prie banko ir žiūrint išrašą matosi grąžinimas?
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

slpa

ne banke nieko nesimato
bet pries tai ta pinigu suma buvo banke kaip rezervuota o dabar nieko nera rezervuota tik liko 1 doleris ir jokiu grazinimu ir panasiai nera.

Darius

Teks palaukti, nuo poros dienų iki poros savaičių kol pinigai griš. Rezervuota tai jau ne prie ko, ta suma turėtų virsti į normalų nuskaitymą, nes pinigai jau sumokėti.
Ir atrodo Paypal kai bus atliktas refund pilnai rašyti, jog "complited"
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

slpa

tai paypale ir raso refund from dealextreme completed, tai nezinau laukti gal reik pora dienu gal atsiras, beto ar gali buti toks dalykas kad bankas i ta virtualia kortele nepriima iš payapalo?

Darius

Citata iš: slpa Įrašytas 2010-03-02 19:18:07
tai paypale ir raso refund from dealextreme completed, tai nezinau laukti gal reik pora dienu gal atsiras, beto ar gali buti toks dalykas kad bankas i ta virtualia kortele nepriima iš payapalo?
Jei jau rašo, kad "complited" tai pervedimas turėjo būti sėkmingas, tik reikia palaukti, kol pasieks pinigai banką.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

slpa

#6
Na va viskas tvarkoje, jau pinigai atsirado banko sąskaitoje :)

dėkui už informaciją

ir dar prie to pačio, pas mane kai prisijungiu prie paypal viršuje yra balance : 1,5 euro bet kažkodėl į atsiskaitymą už prekes jų neįskaito, ar čia reikia kad pirkinys butu eurais? ar gal čia visai kitokia to rodymo prasmė?