• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Pixmania.com

Pradėjo Darius, 2008-10-28 11:23:28

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

FH

#1
Žadu pirkti kai ką iš UK e-shopo, tačiau reik kažkaip parsigabenti į LT, tai perskaitęs šįtą įrašą pamačiau, jog DPD veža krovinius visoj EU. Tačiau neaišku, kaip siunta keliaus iki DPD?

CitataSpalio 2, ketvirtadienį LCD buvo perduotas DPD siutinių tarnybai.

Ar čia siuntą DPD tarnybai perduoda tik Pixmania, ar ir visos (dauguma) e-shopų?

Darius

Na man rodos Pixmania sudarius  bendradarbiavimo sutartį su DPD , nes žiūrėjau jų įkainius ir jie tikrai didesni nei 34 Lt.

Tai shopai siunčia arba paprastu paštu, arba per siuntinių tarnybas. Šiaip pabandyk suvaidint, kad perki prekę. Na įsimesk į krepšelį, ir badyk checkout, Iki tol kol paprašys korteles duomenų turėtum sužinoti ar siunčia į Lietuvą ir jei siunčia per ką, ir kiek kainuoja. 
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

jonasz11

#3
Sveiki, galvoju pirkti iš pixmania.com kokį televizoriu, man įdomu kiek maždaug kainuotu viskas su atsiuntimu ir pristatymu jei prekės kaina pvz 1000LT?
Edit: Dar įdomu kaip su garantiniu?

Darius

Citata iš: jonasz11 Įrašytas 2010-02-22 01:32:11
Sveiki, galvoju pirkti iš pixmania.com kokį televizoriu, man įdomu kiek maždaug kainuotu viskas su atsiuntimu ir pristatymu jei prekės kaina pvz 1000LT?
Edit: Dar įdomu kaip su garantiniu?

Na tarkime šitam tv 34 litai atsiuntimas  - http://www.pixmania.lt/lt/uk/3805422/art/acer/at2355-lcd-television.html turėtų ir panašiai kitiems būti.
Dėl garantijų čia visada rizika pernakt iš užsienio, jei neduos tarptautines garantijos teks sugedusį daiktą siųsti Pixmanijai už savo pinigus.
Esu pirkęs iš jų PC monitorių, bei foto aparatą, kol kas viskas gerai veikia.
Šiaip reiktų pasižiūrėti keik susitaupytų perkant pas juos, o ne lt, gal neverta rizikuoti.
O jei jau pirksi geriausia atsiskaityti kortele jei ji tinkama internetiniams atsiskaitymams, nes bankiniai pervedimai ilgai eina.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume