• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Dėl kanalų atkodavimo,

Pradėjo svaixxx, 2008-10-12 15:39:49

« ankstesnis - sekantis »

svaixxx

Sveiki , norėčiau jūsų paklausti vieno dalyko, tiesą sakant net nežinau ar čia galima to klausti , bet :
Aš turiu Pinnacle Hybrid Pro Stick 330e , ir neseniai pagaliau sugebėjau surasti skaitmeninius TV kanalus, tiesa tik tuos kuriuos leidžia žiūrėti ir nereikia mokėti, tai vat dėl to , gal kas galit man padėti ATSIRAKINTI tuos kanalus(labai norėčiau atsirakinti NBA  ;-)  ) , labai prašau jūsų pagalbos , jei norit, galiu duoti skype, ir per ten pasikalbėti
P.S. Esu radęs daug kanalų, bet pagrindas norėčiau atsikoduoti NBA, kur dabar per GALA TV rodo ;)
P.S.2. Ir kokios man programos reiktų tam ;)

FH

Ne vienintelis tu juos randi, ne vienintelis nori juos atkoduoti :)

svaixxx

#2
ir nevientintelis noriu pagalbos :P
Ar negalima tokių dalykų klausinėt ?

geduxk

otkodavomo budai rask kas sherintu galu gale kortele niekas neuzsima nors jau lik ir galima antras budas pavogti is teo ta kortele :D

arejas

o tai kokiu budu galima ziuret tarkim per PC tuneri koduotus kanalus? ar neimanoma?

Turint kortele.

tomkis

O i kuria vieta tu kisi kortele kompe? Jei turi Gala namie gali kompe pasijungti ir matyti daugiau kanalu nei matai ant TV nereikia pirkti tu TV paketu :)

Darius

Citata iš: arejas Įrašytas 2009-07-08 11:35:37
o tai kokiu budu galima ziuret tarkim per PC tuneri koduotus kanalus? ar neimanoma?

Turint kortele.
Radau USB imtuvą su Conax palaikymu, kaip ir turėtų rodyti koduotus kanalus su kortele, tai kaina aukšta http://www.a-link.com/DTUCONAX.html
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume