DVB-T > DVB-T (h.264 *.ts) įrašų apdorojimas

ts to avi tikslas?

<< < (2/6) > >>

jankus1:
Dar klausimas : konvertinau i avi, viskas kaip ir ok, video trukme 48min. Tik va atsilikineja garsas nbuo vaizdo, o nuo vidurio video kaip ir gerai pasidaro viskas. kas daryt? :)

batmanas:
Nu čia tai nelabai žinau. Lyg ir būna ten kažkokios programos tą atsilikinėjimą apskaičiuoja ir kažką daro, bet nežinau... Kažkaip seniau ir man taip buvo, bet dabar paskutiniu metu viskas normaliai, tai nesuku galvos.
Šiaip gali bandyt iš akies maždaug pats tą garsą pareguliuot. Su VirtualDub atskiri garsą nuo video ir pvz per Audacity bandai sureguliuot. Bet iškart įspėju – gana painus darbas.

Agent0014:
isirashyneju ts video jau seniai bet va konvertuot i avi ar koki kita dar nebandziau, tai koks db geriausias konverteris yra ir kad instalia lengvai butu rast kur? virtualdub naudojat jo? cia pilnas pavadinimas dar maciau lyg ir nero vision bet kad net nebalai man ten aishku kaip konvertuot? ar su nero ten ishkart konvertuoj ir irasho, manau yra geresniu programu kad ir ta virtualdub ar dar kas tai laukiu pasiulymu ir info kokios nors

Agent0014:
kuku ..gal yra galinciu patart. Koks konverteris sia akimirka geriausias? ir/ar kaip su virtualdub ten padaryt kad bent ts failus atpazintu? nes meta eror. Susirast koki filtra gal? viena radau bet nieko nepasikeite, kur rast? ar kas kita blogai? ar visiems tik israrinus ir paleidus jau .ts failus ir atpazindavo? ::)

batmanas:
Naudojam AviSynth. Čia tokia programėlė, kad paleidžia TS failą ir kitom programėlėm perduodą vaizdą panašiai jau kaip AVI formatu.
Tai įsirašom tą programėlę ir parašom paprastą skriptuką su notepad. O tą skriptuką jau gali ir su VirtualDub atidaryt. Nors gal geriau jau dabar vietoj jo MeGUI.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją