• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

DVB-T Kaune BBC, DW, TV Polonia, TV5 nera vaizdo

Pradėjo EV1L, 2007-10-04 19:42:05

« ankstesnis - sekantis »

EV1L

Taigi pradejo rodyt siuos kanalus ir Kaune taciau nera vaizdo tik garsas, gal zinot kas kaip reik susireguliuot per AltDVB?

Darius

Va kaip tik ir aš norėjau ta tema rašyti :) O įrašius ir žiūrint per MPC, kaip tau rodo? Aš irgi pagaunu, bet vaizdo nėra, garsas trukčioja, o paleidus įrašą matosi, labai didelis trukdymai, kartais pasirodantis vaizdas.
Be to Alt DVB rodo jog šie kanalai koduoti, nors taip nėra. Pabandyk ant kanalo paspausti dešiniu klavišu, pasirinkti edit ir nuimti varną nuo "encrypted" gal rodis? Man tai neveikia nes įtariu kad iki mane ateina labai jau silpnas signalas :(
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

irasius jokio video, net nerodo kas jis butu tiesiog audio groja, trukinejimu nera...
EDIT:
su power dvd tiesiog isijungus vazidas sustoja ir isvis irasas nejuda nei garso nei vaizdo tik vienas kadras taip ir stovi

EV1L

DIDELIS EDIT:
BBC World - rodo tik irasius be jokiu trukinejimu
DW - rodo tik irasius be jokiu trukinejimu
TV Polonia - rodo tik irasius be jokiu trukinejimu
TV5 - Vietoj video tiesiog rodo tas spalvotas linijasis, signalo ten isvis tam retransliatoriuje, audio nestrigineja

Darius

Na matyt čia kažkas su siųstuvu yra. O bandei kaip sakiau nuimti varną nuo encrypted? Man irgi vakar TV5 rodė tik įrašius, ir tik tas spalvas. O šiandien tie kanalai iš vis vos gyvi.Signalo stiprumą rodo tai 0 tai 100%. Siūlau pabandyti su DVB Viewer, jį turėtum rasti per emule, ten yra versija su pluginais. Jis man geriausiai rodė ir CPU mažiausiai apkraudavo, bet atnaujinus PC išvis nedirba, tiesiog pakimba. 
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

Man visus kanalus DVB player rodo be vaizdo tik garso nors ir nustates options kad cyberlinko h264 naudotu.Kaip padaryt kad rodytu?

EV1L


Darius

Atrodo čia tų kanalų signalas silpnokas. Nes man dabar išvis AltDVB signalo nepagauna. Atrodo ir kitiems problemos
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

O kaip tu susikonfiguravai DVB Viewer kad rodytu bent tuos LT kanalus? , nes as niekaip nepagaunu ju vaizdo

Darius

Nusistatai hardware, paskui eini channel, channel scan, pasirenki Reception type: Terrestric, ir tada Scan Range
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

tai man kanalai visi rasti, taciau as girdziu tik sounda vaizdo ne ant visu kanalu tame tarpe ir LT

Darius

Eik options ==> DirectX ir pasirink H.264 Video decoder: Cyberlink.... gal padės :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

parinkta, isvis as parinkes visur kur imanoma cyberlinko codeca, taciau vaizdo ner.
http://www.ipix.lt/show.php/257769_set.jpg mano nustatymai

Darius

:( nežinau , ką dar galima padaryti. Pas mane irgi nustačius programa parodo pirmą kadrą ir nulūžta.
Edit:
O proceso dvbviewer neina nužudyti, o kartais dėl jo ir PC resetinasi :(
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L