• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

DVB-T transliavimas (streaminimas) į vietinį tinklą

Pradėjo Darius, 2008-08-11 14:21:51

« ankstesnis - sekantis »

AlmiUxXx

bet cia ir su letu intiku musiet eina styreamint nes pas mane zebra DSL o kai pajungiu streamint nu ten atsiranda ta juoda lentele paraso informacija ir VLC neuz ilgo atsiveria ir streamina viena kanala normaliai rodo pabandzius du kanalus irgi abu gerai rodo nestringa cia gal koki dydi sumazina nes pas mane upload tik 0,5 o karsais 0,6mb tesiekia o transliacijos pasijama kiek zinau po kokius 2 mb, ir musiet ia gali matyti visi ne tik kas yra vietiniame tinkle nes paleidus streamint patikrinau ir man parase kad toks ir toks adresas veikia :)

Solidus

Vietiniame tinkle su vidiniu ip adresu transliacija veikia, bet perkeitus vidinio ip adresą į išorinį transliacija net nepasileidžia, jau nekalbu apie interneto žmonių prisijungimą prie manęs...
Kame bėda? Transliacija eina (ir privalo eiti) per zebros pireli ruterį
Kompiuteriui padarytas DMZ (tiesioginis išėjimas į internetą, be portų) tad portai čia neprie ko, gal pats ruteris kažką blokuoja?

RolF2

tai jei kompas DMZ, tai paleidi transliacija su vidiniu kompo ip ir sekmingai jungiesi is lauko prie isorinio ip. ruteris permes uzklausas i vidini kompo ip ir visi smagiai ziures :)

Solidus

Citata iš: RolF2 Įrašytas 2011-01-06 17:21:25
tai jei kompas DMZ, tai paleidi transliacija su vidiniu kompo ip ir sekmingai jungiesi is lauko prie isorinio ip. ruteris permes uzklausas i vidini kompo ip ir visi smagiai ziures :)
protinga mintis, toj pamėginsim, ir vėliau parašysiu ar veikia

EDIT: Nu bl, neveikia, transliacija pasileidžia, bet kitiems jungiantis prie manęs per mano išorinį ip neprijungia, taip pat neprijungia jei AŠ pats VIDINIAME tinkle jungiuosi IŠOTINIU ip adresu. Bet veikia, jei aš VIDINIAME tinkle jungiuosi VIDINIU ip adresu.
Beje noriu pabrėžti, kad transliacija išvis nepasileidžia jei transliacijos kode nurodau savo IŠORINI ip adresą.
Kokių dar minčių būtų...?

RolF2

Tuomet neveikia tas tavo DMZ, pabandyk rankom atidaryt porta is lauko i vidini , arba isvis koks firewall'as kompe blokuoja, pabandyk laikinai atjungt . Daryta butent taip kaip anksciau rasiau ir viskas puikiai veikia .

del pacio jungimosi is vidaus per isore, tai ruteryje turi but ijungta "loopback" funkcija, nzn ar pireli turi tokia galimybe ...

Solidus


AlmiUxXx

Taip pat ir su paciu VLC eina streamint tik cia ta bat failiuka sukurus galima viska patogiau streaminti o per VLC spaudi srautini siuntima ir kaskart is naujo reikia nustatineti adresa kokiu eis streamas :)

Solidus

Citata iš: AlmiUxXx Įrašytas 2011-01-12 17:32:49
Taip pat ir su paciu VLC eina streamint tik cia ta bat failiuka sukurus galima viska patogiau streaminti o per VLC spaudi srautini siuntima ir kaskart is naujo reikia nustatineti adresa kokiu eis streamas :)
nelabai supratau ką turėjai omenį, bet aš sau turiu sukūrės .bat failą su informaciją kokiais portais transliuoju kanalus, o klientui duodu vlc playlist failą (nepamenu galūnės). Klientas papraščiausiai atsidaro failą, isijungia vlc grojaraštį ir pasirinkęs ką nori žiūrėt - žiūri.
Tad nei klientui, nei man nereikia jungti srautinių siuntimų ar šeip kažką papildomai konfigūruot, viskas labai paprasta ir aišku

Soliaris

Gal kas galit paaiškinti, o kaip DVB-T patransliuoti į užsienį? Kiek žinau, tam naudojami p2p tinklai.  Bet kaip ten reikia daryt, nežinau. Neteko su tuo susidūrt.

Darius

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2011-01-22 12:02:14
Gal kas galit paaiškinti, o kaip DVB-T patransliuoti į užsienį? Kiek žinau, tam naudojami p2p tinklai.  Bet kaip ten reikia daryt, nežinau. Neteko su tuo susidūrt.

Programų yra http://www.scvi.net/stream/soft.htm reikia bandyt ar veikia, bet turėtų būti sudėtingiau DVB-T transliuot, o ne kokį įrašą.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Soliaris

Aš, Dariau, noriu vieną kanalą kartais patransliuot. Tiesiogiai per VLC nesigauna, nes neužtenka srauto užsienyje priiminėt tiesiai iš manęs, nebent eitų paleist suspaustą srautą. Šiaip tai aš noriu iš IPTV paleisti, o ne iš antžeminės DVB-T.

Darius

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2011-01-22 13:52:26
Aš, Dariau, noriu vieną kanalą kartais patransliuot. Tiesiogiai per VLC nesigauna, nes neužtenka srauto užsienyje priiminėt tiesiai iš manęs, nebent eitų paleist suspaustą srautą. Šiaip tai aš noriu iš IPTV paleisti, o ne iš antžeminės DVB-T.

Galima būtų bandyti su senom VLC versijomis žaisti. Naujos kiek bandžiau gali suspausti IPTV srautą ir transliuoti UDP formatu, bet atrodo tik tam pačiam tinkle. Su senu VLC seniau man buvo pavykę transliuoti perspaudus ir vartotojui naudojančiam kitą IPT.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Solidus

Gal kas bandėt ar žinot kaip reiktų uždėt slaptažodį ant šio streaminimo?

Soliaris

Jei turi routerį, jokių problemų.. Susieji portus su konkrečiu IP, ir viskas. Svetimi tada nematys.

Solidus

Mat aš noriu transliuoti viešai, bet tik asmenims žinantiems slaptažodį :)