• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

uzkupo ziema yrangas

Pradėjo geduxk, 2008-11-22 13:50:40

« ankstesnis - sekantis »

geduxk

na va pirma diena kaip papuste ir sakes vakar vakare pastebejau kad vaizdas trukineja kvadraciukasi bere siandien jau is vos nera signalo nei tiuneris nei box neranda signalo nuo siauliu siutuvu

Soliaris

Šiauliuose šiandien iki vakaro neveikė DVB-T, bet dabar rodo puikiai. Žiūriu su kambarine antena (su stiprintuvu).

CeRBeR

man kaiptik geriau kai pasala seip signalas 60% o kai pasala 70% :D

Agent0014

sorry kad nelabai i tema bet man tai uzknisa kai ishjungia transliavima dar nepasiobaigus programai, pvz ir db katik TV3 pradejo rodyt ta spalvota lentele, nors filmas dar tik ipusejo ir nesibaige. Anksciau tas pats buvo ir su LNK ir BTV. Cia as apie 1h, 2h nakties kalbu kad neiseina baigt ziuret filmu :( ..........(cia vln.)
o del oro tai man taip pat rodo ar ziema ar vasara kolkas, dar tos ziemos nelabai buvo. Bet lb jautriai reaguoja i veja, jei kit langa pradarau tuoj pradet trukciot ir byret i kvadratelius.(kambarine antena).