• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

DVB-T žiūrėjimas per BlazeDTV 3.5

Pradėjo Soliaris, 2008-07-04 16:15:27

« ankstesnis - sekantis »

Soliaris

Parsisiunčiau BlazeDTV. Praskenavus surado visus kanalus, nelūžinėja, bet neleidžia pašviesinti. Kiek pašviesinu, tiek  atgal vėl grįžta slankiklis. Gal kas esat bandę žiūrėti DVB-T su šiuo grotuvu?

batmanas

Na pabandžiau ir aš šitą grotuvą. Iš pradžių nepavyko nuskenuoti kanalų ? programa pakibo ir kartu pakabino visą kompą. Iš antro karto surado viską. Taigi jau junginėjau kanalus, bežiūrėdamas kas ir kaip, ir vėl programa pakibo (gerai, kad kompas šįkart išliko sveikas). Tas pats pakibimas perjunginėjant kanalus pastoviai ir kartojasi.
O dėl to pašviesinimo tai labai keista. Pati programa iš pradžių nustato viską gerai, bet tiesiog bežiūrint vaizdą nustatymai patys keičiasi ir vaizdas tamsėja. Aišku vėl galima padaryt šviesiau bet labai greitai vėl viskas užtamsinama.

Vienu žodžiu aš nerekomenduoju naudoti šito grotuvo. Be to, kad juo išvis nepavyko normaliai naudotis, jis man pasirodė dar gana griozdiškas (perkrauta vartotojo sąsaja, ilgokai kraunasi paleidžiant). Aš pats pasilikau su AltDVB. ;)

Spakainz

Šis grotuvas mėšlo krūva. Daug tokių grotuvų, už kuriuos nori pinigelių, o kokybės nėra. Tamsėja jums ponaičiai todėl, kad jūs su "poe" kreku šia programą nulaužėt. Suinstaliavus trial versiją, jokių anomalijų nepastebėjau  - apart striginėjimą ir tv tunerio pakabinimą.

batmanas

Visiškai teisingai, Spakainz. Su trial versija netamsėja.  ;D

dosmaster

Na man tai isvis tik garsas per BlazeDTV :(
Gal zinot ka jam daryti kad rodytu ir vaizda ???

Soliaris

Susidėk Cyberlink.PowerDVD.Ultra.v8.0.1730 ir bandyk žiūrėti su gamykline imtuvo programa.

dosmaster

Na jau darau progresa :) Pavyko dabar jau irasyti vaizda su BlazeDTV ir veliau paleisti tiesiog per media playery su sonic codecku :)
Kai pakeis laptopo videske pratesiu derinima. Tikiu kad turi pradeti rodyti :)

dosmaster

pagaliau sekmingai rodo BlazeDTV 3.5
Ir dar pulta palaiko :) uzteko keleta failiuku pakeisti del pulto :)

dosmaster

#8
Gal kas turit geru vaistu arba seriala "BlazeDTV 3.5" playeriui ??? Nes tikrai tamseja pagydzius :^)
Ir kaip atsikratyti tu kvadrateliu kur ismeta butent sis grotuvas... Gal kaipnors eina kodeckus ant jo derinti ?

Soliaris

O tai ar bandei Cyberlinką? Netinka tavo tiuneriui, kad būtinai nori su BlazeDTV žiūėti?

dosmaster

bandziau bet su AltDvb, bet kazkaip labai keistai kanalus gaudo, kartais pagauna, bet dazniausiai kanalus pagauna tik kaip DATA...

dosmaster

Nelabai mano playeris nori draugauti su kitomis programomis, tad gal kas zinot kaip pagydyti ta BlazeDTV 3.5 ?
Ir dar reiketu kaipnors atsikratyti skaitmenines puzles efekto budingo butent siam grotuvui  :-\

Ka kokiu minciu  ???