• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

E.M.total video player

Pradėjo tanoka17, 2008-06-01 23:21:37

« ankstesnis - sekantis »

tanoka17

Noriu pasakyti,kad E.M total video player kuo puikiausiai rodo ts yrasus,be jokiu trikdziu,ne taip kaip vlc player ar VMP classic, tik beda su siu playeriu jis negali persukti video yraso...beto yra konverteris E.M total video converter kuris ts konvertuoja y betkoki pasirinkta formata,jeigu kam reikia siu programu parasykite cia galesiu atsiusti.tikiuosi kamnors padejau :)

Agent0014

na man asmeniskai tai tas Total Video Player 1.03(as sia versija parsisiunciau), tai man rodo lygiai taip pat kaip ir vlc player ar gom player.Taigi jis man lygiavertis kitiems minetiems.(gera irasha atkoduoja vienodai gerai).Tose paciose vietose vaizdas subyra, taigi manau(tiksliau zinau, nes buvau parsisiuntes gera irasha ir per abu be problemu rode) kad cia mano irashai blogi.Nes tiuneris nespeja atkoduot ir rodyt ar dar tuom paciu metu irashyt arba duomenu srautas iki manes atkeliauja per letas ar prastas.