• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Dėl IPTV forumo

Pradėjo Darius, 2013-03-24 10:21:37

« ankstesnis - sekantis »

andrius.semas

#15
Šiandien savo pašto dėžutėje perskaičiau neseniai forume užsiregistravusio naujo vartotojo asmeninę žinutę.

Vartotojui tikrai pasistengsiu suteikti visokeriopą asmeninę pagalbą, nes tikiu, kad aktyviai bendradarbiaudamas galiu nuversti net pačius aukščiausius kalnus.

Mokinkitės :D


RolF2

nu jei jautiesi, kad cia kazkokius kalnus verti, tai tikrai reiktu susimastyt ...    :)

AlmiUxXx

Citata iš: andrius.semas Įrašytas 2014-07-05 11:37:29
Šiandien savo pašto dėžutėje perskaičiau neseniai forume užsiregistravusio naujo vartotojo asmeninę žinutę.

Vartotojui tikrai pasistengsiu suteikti visokeriopą asmeninę pagalbą, nes tikiu, kad aktyviai bendradarbiaudamas galiu nuversti net pačius aukščiausius kalnus.

Mokinkitės :D


Juokiangiausia, kad tokie dar įstatymais, bausmėmis visokiomis grasina, nors nesupranta, kad iš kitos pusės tai ir juos pačius liečia, nes juk IPTV nelegalų žiuri. :D

egidijus7

Citata iš: AlmiUxXx Įrašytas 2014-07-05 14:01:12

Juokiangiausia, kad tokie dar įstatymais, bausmėmis visokiomis grasina, nors nesupranta, kad iš kitos pusės tai ir juos pačius liečia, nes juk IPTV nelegalų žiuri. :D
Atsirado "šventasis" ...

   Užklydau į šį forumą ir mane nustebino vieno aktyvaus forumo dalyvio sistemingas  žeminimas, įžeidinėjimas, pajuokos. Jūs ką, vis dar galvojate kad internete galima taip elgtis? Interneto forumai yra viešojo gyvenimo dalis, todėl ir elkitės atitinkamai. Todėl nesuprantu tokios "logikos": IPTV žiūrėti nelegalu, bet kitą žmogų įžeidinėti, žeminti, uiti yra normalu, legalu, moralu ir skatintina.

Spėju, kad ir apie IPTV legalumą ne ką teišmanote. O jau esate nuteisęs visus, kurie užsuka į šį forumą.

AlmiUxXx

Citata iš: egidijus7 Įrašytas 2014-07-05 15:12:21
Citata iš: AlmiUxXx Įrašytas 2014-07-05 14:01:12

Juokiangiausia, kad tokie dar įstatymais, bausmėmis visokiomis grasina, nors nesupranta, kad iš kitos pusės tai ir juos pačius liečia, nes juk IPTV nelegalų žiuri. :D
Atsirado "šventasis" ...

   Užklydau į šį forumą ir mane nustebino vieno aktyvaus forumo dalyvio sistemingas  žeminimas, įžeidinėjimas, pajuokos. Jūs ką, vis dar galvojate kad internete galima taip elgtis? Interneto forumai yra viešojo gyvenimo dalis, todėl ir elkitės atitinkamai. Todėl nesuprantu tokios "logikos": IPTV žiūrėti nelegalu, bet kitą žmogų įžeidinėti, žeminti, uiti yra normalu, legalu, moralu ir skatintina.

Spėju, kad ir apie IPTV legalumą ne ką teišmanote. O jau esate nuteisęs visus, kurie užsuka į šį forumą.
Taip aš esu pasiruošęs teisti visus, kas palaiko semą.
IPTV gi legalus skaitosi tik tada, jeigu yra gauti visokie sutikimai transliuoti būtent kažkokius tai kanalus ir aišku jiems už tai turi būti sumokama, dėl ko dažnai ir IPTV būna mokamas malonumas.
P.S. aš savęs šventu irgi nelaikau, bet tikrai nepuolu iškart vos ką tik radęs pasidalinti arba išvis forumą užkimšti nesąmonėmis.

Soliaris

Tai kad apskritai tas forumas jau miręs. Ir numarino jį Semas. O ką čia berasi, apart Semo išsidirbinėjimų. Bet čia, jei Dariui, kaip administratoriui, tokia situacija tinka, nieko ir nepakeisi. Užtat niekas beveik ir nebeužeina.

andrius.semas

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-07-07 12:04:53
Tai kad apskritai tas forumas jau miręs. Ir numarino jį Semas. O ką čia berasi, apart Semo išsidirbinėjimų. Bet čia, jei Dariui, kaip administratoriui, tokia situacija tinka, nieko ir nepakeisi. Užtat niekas beveik ir nebeužeina.

Aš tikrai nebūsiu Tau eilinis atpirkimo ožys. Jau geriau problemų paieškok giliai savo viduje, nustebsi sužinojęs tiek daug apie SAVE! Pamišėlis...

AlmiUxXx

Citata iš: andrius.semas Įrašytas 2014-07-07 16:07:02
Aš tikrai nebūsiu Tau eilinis atpirkimo ožys. Jau geriau problemų paieškok giliai savo viduje, nustebsi sužinojęs tiek daug apie SAVE! Pamišėlis...
O tave nuvedus pas psichologą, tai ko gero pats geriausias psichologas neiškęstų tokio bepročio ir pasiduotų, dar ir po žeme patartų pakasti, nes tu ir beprotnamiui per durnas esi.

Soliaris

Andriau, kad tu turi psichologinių problemų - akivaizdu. Jau vien spynų kabinėjimas daug ką pasako. Tu nori būti giriamas, pastebimas. Jautiesi esantis labai svarbus, toks nepakeičiamas. Jei kas atsiliepia neigiamai, tai puoli kabint spynas. Jei galėtum, visur uždėtum, kad tik nerastum neigiamų atsiliepimų.  Ir tavo bet kuriame poste tavo rašomi tekstai išduoda, kad su tavim kažkas ne taip. Aš ne psichiatras ir ne psichologas, tad tikrai negaliu tau nustatyti diagnozės. Bet, kad tau bent pas psichologą apsilankyti būtina - tai akivaizdu. Keista, kad tavo artimieji nepastebi, kad tu turi sveikatos problemų.

andrius.semas

#24
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-07-08 12:35:57
Andriau, kad tu turi psichologinių problemų - akivaizdu. Jau vien spynų kabinėjimas daug ką pasako. Tu nori būti giriamas, pastebimas. Jautiesi esantis labai svarbus, toks nepakeičiamas. Jei kas atsiliepia neigiamai, tai puoli kabint spynas. Jei galėtum, visur uždėtum, kad tik nerastum neigiamų atsiliepimų.  Ir tavo bet kuriame poste tavo rašomi tekstai išduoda, kad su tavim kažkas ne taip. Aš ne psichiatras ir ne psichologas, tad tikrai negaliu tau nustatyti diagnozės. Bet, kad tau bent pas psichologą apsilankyti būtina - tai akivaizdu. Keista, kad tavo artimieji nepastebi, kad tu turi sveikatos problemų.

Aš pagal specialybę esu apsaugos darbuotojas. Tokiai profesinei veiklai vykdyti pagal visus dabartinius LT įstatymus šeimos gydytojui būtinai reikia pristatyti atitinkamus dokumentus iš įvairių priklausomybės ligų centrų. Šiuo atveju, pokalbis įvykos su neurologu ir psichiatru, kurie neįžvelgė nieko blogo ir pikto manyje. Tačiau visiškai manęs nepažįstantis vartotojas iš tolimosios planetos - Soliaris - apie mane žino daugiau negu aš apie save :P

AlmiUxXx

Jooo, apsauginis, spėju čia tavo nuotrauka, ane?

Soliaris

#26
Na, praeiti komisijas vienas juokas. Jeigu pats niekuo nesiskundi,, tai ten parašiuką uždeda ir pirmyn. Bet faktai, kuriuos išdėsčiau, nepaneigiami. Neteko dar sutikt žmonių, kurie dėliotų spynas po savo temom tik dėl to, kad niekas neparašytų kritiškų atsiliepimų. Čia apskritai nonsensas.

Soliaris

Jei užsidarys kada šis forumas, tai Semą ištiks infarktas. Kur rašinėt, kur pasireikšt? Juk nieko daugiau be spaminimo ir nemoka. O ir spynų niekas kabinėt  bei spamą dėliot kitur nebeleistų. Košmaras. Širdies smūgis Semui garantuotas.

andrius.semas

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-07-12 17:22:29
Jei užsidarys kada šis forumas, tai Semą ištiks infarktas. Kur rašinėt, kur pasireikšt? Juk nieko daugiau be spaminimo ir nemoka. O ir spynų niekas kabinėt  bei spamą dėliot kitur nebeleistų. Košmaras. Širdies smūgis Semui garantuotas.

Mano sukurtos naujos temos ir atsiradę pareiškimai yra sąmoningai užrakinamos vardan vartotojų geranoriškumo ir supratimo, kad forume jokių būdų negalima skleisti dezinformaciją prieš kitus vartotojus. Spynos gyvuos iki laiko, kai dings siauraprotiškumas. Nepykite!!!...