Apie radiocool.lt blog'ą ir forumą > Radiocool forumas

Dėl IPTV forumo

<< < (6/6)

AlmiUxXx:
Jooo, apsauginis, spėju čia tavo nuotrauka, ane?

Soliaris:
Na, praeiti komisijas vienas juokas. Jeigu pats niekuo nesiskundi,, tai ten parašiuką uždeda ir pirmyn. Bet faktai, kuriuos išdėsčiau, nepaneigiami. Neteko dar sutikt žmonių, kurie dėliotų spynas po savo temom tik dėl to, kad niekas neparašytų kritiškų atsiliepimų. Čia apskritai nonsensas.

Soliaris:
Jei užsidarys kada šis forumas, tai Semą ištiks infarktas. Kur rašinėt, kur pasireikšt? Juk nieko daugiau be spaminimo ir nemoka. O ir spynų niekas kabinėt  bei spamą dėliot kitur nebeleistų. Košmaras. Širdies smūgis Semui garantuotas.

andrius.semas:

--- Citata iš: Soliaris  2014-07-12 17:22:29 ---Jei užsidarys kada šis forumas, tai Semą ištiks infarktas. Kur rašinėt, kur pasireikšt? Juk nieko daugiau be spaminimo ir nemoka. O ir spynų niekas kabinėt  bei spamą dėliot kitur nebeleistų. Košmaras. Širdies smūgis Semui garantuotas.

--- Baigti citatą ---

Mano sukurtos naujos temos ir atsiradę pareiškimai yra sąmoningai užrakinamos vardan vartotojų geranoriškumo ir supratimo, kad forume jokių būdų negalima skleisti dezinformaciją prieš kitus vartotojus. Spynos gyvuos iki laiko, kai dings siauraprotiškumas. Nepykite!!!...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją