DVB-T > DVB-T žiūrėjimas

Problema su Samsung P2270HD -nesuranda DVB-T

(1/1)

EdvardasML:
Svieki, reik pagalbos
Problema  su Samsung P2270HD -nesuranda DVB-T niekaip
nors turi itaisyta DVB/T/C/Analog  tiuneri
bandziau ikalt daznius ir rankiniu budu - vistiek - nemato
kas pagelbetu - kame chia problema
Gyvenu Naujoj Viln
Su skaitmeniniu priedeliu  TV Star  - rodo
Ko jam truksta - shiaip kazkada bandytas Vilniuje - rode.

Achiu
Edvardas

andrius.semas:
Manau, kad reikėtų ieškoti taikomosios programinės įrangos atnaujinimų...

retklifas:
Remiantis jūsų aprašymu, problema gali būti viena iš šių:

- Tinklo problema: DVB-T signalas gali būti silpnas arba blokuojamas. Galite pabandyti pakeisti monitoriaus vietą, kad pagerintumėte signalo priėmimą. Taip pat galite pabandyti atnaujinti DVB-T signalo parametrus savo televizoriaus meniu.

- Techninė problema: Monitoriaus DVB-T imtuvas gali būti sugedęs. Galite pabandyti atnaujinti monitoriaus programinę įrangą arba susisiekti su Samsung klientų aptarnavimo skyriumi, kad gautumėte pagalbos.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite pabandyti išspręsti problemą:

- Pakeiskite monitoriaus vietą: Jei monitorius yra šalia kito elektros prietaiso, jis gali trukdyti signalui. Pabandykite perkelti monitorių į kitą vietą, toliau nuo kitų elektros prietaisų.

- Atnaujinkite DVB-T signalo parametrus: Jei monitorius neranda jokio signalo, galite pabandyti atnaujinti DVB-T signalo parametrus. Tai galite padaryti savo televizoriaus meniu.

- Atnaujinkite monitoriaus programinę įrangą: Jei monitoriaus programinė įranga yra pasenusi, ji gali sukelti problemų. Galite pabandyti atnaujinti monitoriaus programinę įrangą naudodami USB atmintinę.

- Susisiekite su Samsung klientų aptarnavimo skyriumi: Jei išbandėte visus šiuos dalykus ir problema vis dar išlieka, galite susisiekti su Samsung klientų aptarnavimo skyriumi, kad gautumėte pagalbos.

Jei gyvenate Vilniuje, galite pabandyti pasinaudoti „Telia“ ar „Bitės“ DVB-T signalo stiprumo žemėlapiais. Šie žemėlapiai gali padėti jums nustatyti, kur geriausia vieta įrengti savo monitorių, kad gautumėte stipriausią signalą.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją