• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Paskelbtas konkursas transliuoti tris raiškiosios televizijos (HDTV) programas

Pradėjo Darius, 2012-12-19 18:43:46

« ankstesnis - sekantis »

Darius

 Lietuvos radijo ir televizijos komisija gruodžio 19 d. paskelbė konkursą transliuoti tris raiškiosios televizijos (HDTV - High - Definition Television) programas per TEO LT, AB skaitmeninių antžeminių stočių tinklą.
    Konkursas skelbiamas Lietuvos Respublikos auditorijai skirtoms ir ne mažiau kaip vienerius metus Lietuvoje transliuojamoms lietuvių kalba įgarsintoms ir (ar) subtitruojamoms televizijos programoms.
    Paraiškos šiam konkursui priimamos iki 2013 m. sausio 18 d. ir bus išnagrinėtos per vieną mėnesį nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos.
    Konkursas skelbiamas įgyvendinant Skaitmeninės televizijos diegimo modelio aprašą.
http://www.rtk.lt/lt/naujienos/pranesimai_spaudai/paskelbtas_konkursas_transliuoti_tris_raiskiosios_televizijos_hdtv_programas_teo_lt_ab_tinklu
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

andrius.semas

Drįstu teigti, kad raiškiosios (HDTV) programas patys pirmieji pradės transliuoti komerciniai LNK arba Lietuvos Ryto televizijos kanalai. Žinoma, paskui juos - lyg iš labai gilaus letargo miego netikėtai atsibus mūsų visuomeninė ir nacionalinė LRT televizija. Be jokios abejonės nereikėtų greitai pamiršti kitą svarbų dalyką: prieš gerą pusmetį tiek Lietuvos Ryto TV, tiek LRT, sakyčiau, beta versijoje, testavo ir sėkmingai rodė HDTV siunčiamus vaizdo signalus. Deja, bet šiuolaikinių technologijų invaziją galėjo išbandyti ir pajusti tik Interaktyviosios TEO GALA vartotojai. Šiuo metu galiu drąsiai patikinti, kad HD vaizdo transliacijos dėl savaime suprantamų priežasčių yra nutrauktos ir tikrai netransliuojamos.  Įdomu, ar pasiteisins mano asmeninės prognozės dėl HDTV per mėnesį laiko. Pagyvensime - pamatysime!...

Soliaris

LRT turės savo atskirą tinklą jau kitų metų vidury. Tad jos tie konkursai neliečia. Ką transliuos per savo tinklą, šiandien sunku pasakyti. Viskas priklausys nuo to, koks bus skiriamas finansavimas. su komerciniais visai kita kalba. Neaiškus BTV likimas. Kas bus su juo, kai LNK pilnai užbaigs visas įsigijimo procedūras. Juk grupę jau sudarys 5 kanalai.