DVB-T > Skaitmeniniai televizoriai

atsiliepimai apie turimus TV su DVB-T tiuneriais

(1/2) > >>

Saviakas:
pirkau Samsungo TV LCD M serijos, su integruotu DVB-t tiuneriu. Nusipirkau kortą - dekoderį MPEG-4 dekodavimui, bet vaizdeliu likau nepatenkintas - vaizdaz "užstringa" kas 10-20 min, kartais dar dažniau :-[
Ar čia TV bėda, gal DVB-t tiuneris teliko sugedęs, gal kas turit patirties su Samsung telikais M serijos, gal kam nors rodo normaliai?
tiesa su ta pačia korta SEt-box'as "Technisat'o" normaliai veikia normaliai ...

Digeris:
as ir turiu ta pati m klases samsung, ir pas mane signalas strigineja... bet as gyvenu toli nuo siustuvo, tai gal sakau tdl...
visa kita gana gerai, ypac stereo garsas  ;)

Saviakas:
o signalo kokybė kokia (stiprumas,klaidos)? - ten kažkur per meniu yra "signal information"
pas mane 100% stiprumas ir be klaidų  tačiau "stringa", eksperimentavau su set-box'u - padariau su anteniniu stiprintuvu signalo slopinimą iki 50% ir klaidu buvo atsiradę, bet rodymas per technisatą nesutriko, tik "kvadračiukų" kartais atsirasdavo dalyje vaizdo. Taigi manau Samsungo tiuneriukas DVB-T čia pripjove grybo... - apgauna ir reklama... - gal skųstis vartotojo teisėm? ???

batmanas:
Drąsūs žmonės esate jei perkate televizorių vieną, dekoderį kitą ir tikitės, kad atskirus produktus sudėjus viskas puikiai veiks. Žinoma, pasirinkimo įvairovės nėra. Bet vistiek labai drąsus poelgis.

Saviakas:
pionieriai :D
o samsungas dekoderių gal siūlo  ???
reiks paieškot bent jau in WWW  ::)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją