DVB-T

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Darius

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 10
32
Citata
  Lietuvos radijo ir televizijos komisija vasario 15 d. UAB „Sporto komunikacijos“ prašymu pakeitė jų transliuojamos TV programos „Sport1“ pavadinimą į „Sport“.
    Programa „Sport“ yra transliuojama skaitmeninės antžeminės televizijos tinklu visoje Lietuvoje.
rtk.lt

33
Bendrai apie skaitmeninę TV / 3DHD
« Įrašytas: 2011-02-01 12:37:11  »
Neseniai Vilniaus tv bokštui sukako 30 metų, straipsnyje apie tai trumpai rašoma, jog jau bandyta transliuoti 3D televiziją.

Citata
Bendrovės specialistai jau išbandė ir trimatės televizijos (3DHD) programų siuntimo galimybes.

„Jeigu būtų kuriamos TV programos 3D formatu ir būtų pateikta užsakymų jas siųsti, tokios paslaugos būtų teikiamos. Techniškai esame pasirengę, galėtume greitai reaguoti į rinkos poreikį", - tvirtina Gediminas Stirbys.

34
Nieko naujo, tiesiog nuraminimas, kad išjungus analoginę televizija 2012 metais skaitmeninį išliks nemokama.

Šaltinis: http://www.rtk.lt/lt/naujienos/aktualijos/del_antzemines_skaitmenines_televizijos_lietuvoje

Liko mažiau negu dveji metai iki Vyriausybės patvirtinto antžeminės analoginės  televizijos išjungimo termino - 2012 metų spalio 29 dienos.
     Nuo 2003 metų Lietuvos radijo ir televizijos komisija dėjo visas pastangas, kad antžeminė skaitmeninė televizija būtų diegiama sparčiai ir sklandžiai. Dabar antžeminę skaitmeninę televiziją jau gali matyti beveik visi Lietuvos gyventojai. Šiuo metu antžeminės skaitmeninės stotys veikia 29 Lietuvos miestuose. Žiūrovai gali matyti net 14 nemokamų televizijos programų – 12 Lietuvos transliuotojų rengiamų programų ir dvi retransliuojamas programas– „BBC World News“ ir „TVP Polonia“, tai yra žymiai daugiau nemokamų programų negu kaimyninėse valstybėse ir daugelyje kitų Europos šalių.
     Mokamas  antžeminės skaitmeninės televizijos paslaugas teikia du retransliuotojai. Visoje Lietuvoje TEO LT, AB savo abonentams siūlo 26 mokamų programų paketą ir papildomai Vilniaus miesto abonentams - 3 raiškiosios televizijos programas. Vilniuje taip pat veikia UAB “Balticum TV”, kuri savo abonentams siūlo 9 mokamų antžeminių skaitmeninių televizijos programų paketą. Pagal 2010 m. sausio mėn. gyventojų apklausą antžemine skaitmenine televizija naudojosi apie 10 % Lietuvos gyventojų.
    Diskutuojant apie perėjimo prie antžeminės skaitmeninės televizijos terminus pasigirsta įvairių nuogąstavimų, kad nebelikus antžeminės analoginės televizijos, nežinia kokias programas galės matyti Lietuvos žiūrovai ir kokios įrangos reikės norint žiūrėti antžeminę skaitmeninę televiziją, kiek tai kainuos, ar bus nemokamų programų ir kt.
     Norime pabrėžti, kad tie gyventojai, kurie dabar naudojasi kabelinės televizijos, MDTV, IPTV, palydovinės televizijos ar kitos mokamos abonentinės televizijos paslaugomis, neturėtų nerimauti, nes perėjus prie antžeminės skaitmeninės televizijos visas programas galės žiūrėti kaip ir iki šiol, jiems nereikės jokios kitos papildomos įrangos.
     Minėti klausimai labiau aktualūs antžeminės analoginės  televizijos žiūrovams. Nors šios televizijos žiūrovų skaičius sparčiai mažėja, tačiau vien antžeminę analoginę  televiziją vis dar žiūri nemaža gyventojų dalis, ypač kaimo vietovių gyventojai.     
      Televizijos žiūrovai, nuogąstaujantys, kad po 2012 metų nematys nemokamų TV programų, turėtų žinoti, kad ir po 2012 metų jie galės nemokamai žiūrėti 12 skaitmeninių televizijos programų, kurios ir dabar yra transliuojamos nemokamai: „Lietuvos televizija“ (LTV), „LTV2“, „TV3“, „TV6“, „LNK“, „TV1“, „LIUKS!“ „INFO TV“, „BTV“, „Sport1“, „Balticum televizija“, „Lietuvos ryto.tv“.  Tačiau norint matyti šias nemokamas programas su buitine antena, reikia įsigyti naujo modelio plačiaekranį televizorių su įmontuotu antžeminės  skaitmeninės TV imtuvu, palaikančiu MPEG-4 glaudinimo standartą arba skaitmeninės televizijos priedėlį (Set-top-box).
    Vyriausybė jau yra numačiusi  mažas pajamas gaunančioms šeimoms kompensuoti antžeminės skaitmeninės televizijos priėmimo įrangos įsigijimo išlaidas. Vyriausybė patvirtino „Analoginės antžeminės televizijos išjungimo ir skaitmeninės televizijos skatinimo Lietuvoje programą“, kurioje  nustatyta, kad antžeminės skaitmeninės televizijos priėmimo įrangos (set-top-box) įsigijimo išlaidos  gyventojams turėtų būti kompensuojamos per pusę metų iki antžeminės analoginės televizijos išjungimo datos.

39
Lietuviškos e-parduotuvės / Lietuviškų e-parduotuvių katalogas
« Įrašytas: 2010-12-14 15:29:59  »
http://eshops.lt/ Teigiama, jog čia sudėtos patikimo internetinės parduotuvės.

40
Kita / Kiek realiai kainuoja siuntimas iš Honkongo
« Įrašytas: 2010-12-11 14:48:28  »
Registruotas siuntinys iš Kinijos atkeliavo kitaip nei visada apklijuotas pašto ženklais, tad buvo puiki proga paskaičiuoti kiek kainavo siuntimas.

Bendra pašto ženklų vertė yra 22.1 HKD(Honkongo doleriai) - 2,8 USD  arba 7,42 litai. Ir visa tai už 120 gramų siuntinį.

Pardavėjas už siuntimą prašė 2 USD, t.y. mažiau nei iš tikro jis kainavo.

Tuo tarpu skaičiuodamas siuntimo kainą http://app1.hongkongpost.com/calc/eng/overseas/step1.php gaunu apie 26 HKD.

41
Bendrai apie skaitmeninę TV / LRT nori turėti atskirą DVB-T tinklą
« Įrašytas: 2010-12-08 12:24:33  »
Iš straipsnio aiškėja, jog 2012 metais nutraukus analoginę tv transliacija bus performuoti dabartiniai DVB-T tinklai. LRT nori atskiro tinklo kuriuo galėtų transliuoti savo TV bei radijo programas, taip pat užsimenama ir apie HDTV transliaciją. LRT šiuo metu turi 3 TV programas (LTV2, LTV2, LTV World) bei 3 radijo (LR, Klasika, Opus 3). Jei programų skaičius išliktų tas pats tai LRT turint savo tinklą programų transliavimo kokybė žymiai išaugtų, nes būtų teoriškai galima visus 3 TV programas transliuoti HDTV (1080i) formatu.


42
Plačiau http://milvis.lt/naujas-dvb-t-kanalas-orai-tiesiogiai/ Klausimas ar ne tik Kaune šį kanalą rodo?

43
Kita / Kamštis Honk Kong pašte
« Įrašytas: 2010-11-02 11:16:34  »
Pastebėjau keistenybes HK pašto sekimo sistemoje. Įvedus sekimo numerį jau rodė, kad siuntinys apdorojamas siuntimui į Lietuvą(was posted on 23-Oct-2010 and is being processed for delivery ), tačiau vėliau būsena grižo į pirminę(was posted on 23-Oct-2010 ), tik kad siuntiny priduotas paštui. HK paštas teigia, jog reikia apdoroti didelius siuntinių kiekius, to pasekoje maniškis siuntinys pas juos guli jau 7 dienas. Tad jei ką pirksite iš HK gali tekti palaukti ilgiau nei įprastai.

44
Citata
Lietuvos radijo ir televizijos komisija spalio 13 d. paskelbė konkursą retransliuoti raiškiosios televizijos (HDTV - High - Definition Television) programas 25-uoju TV kanalu Kaune.
   Paraiškos šiam konkursui priimamos iki lapkričio 30 d., o nugalėtojas bus nustatytas ne vėliau kaip per mėnesį nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos.
   Konkursas HDTV programoms Kaune skelbiamas pirmą kartą. Vilniaus gyventojai jau gali matyti tris raiškiąsias HDTV programas - „Eurosport HD“, „Discovery Channel HD“ ir „National Geographic Channel HD“. Jas čia nuo praėjusių metų spalio retransliuoja TEO LT, AB.
   HDTV – tai televizijos standartas, suteikiantis nepriekaištingą vaizdo ir garso kokybę. Jis leidžia matyti ypatingai kontrastingą ir ryškų vaizdą, girdėti erdvinį garsą, taip pat turi ir įprastos skaitmeninės TV privalumus:  kalbos ir subtitrų pasirinkimo, elektroninio programų gido, žaidimų ir kitas galimybes.
rtk.lt

Šventė ir į Kauną atėjo :) Tikriausiai laimės TEO su koduotais kanalais, bet vistiek džiugu.

45
Mačiau metėsi Acme parduotuvėje Raudondvario pl. 127 Kaune. http://www.acmemedia.lt/isparduotuve/tv-priedai/acme-digital-receiver-dvbt-02-oxid.html Kaina maža, nes matyt pažeista pakuotė, arba galbūt kažkiek naudotas, bet turėtų būti visiškai veikiantis. Taigi galite nugriebti, jei pasiseks dar rasti.
Dar buvo ir šitas http://www.acmemedia.lt/isparduotuve/tv-priedai/acme-digital-receiver-dvbt-01-oxid.html

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 10