Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Inkus

Puslapiai: [1]
1
Taip, yra du maitinimo būdai - usb kabeliu ir normaliai kistuku i 220. Kistuku ima 6V itampa, valgo 100mA, USB kabeliu ima 5V, valgo 70mA, bent taip raso ant pacios antenos. Bet kokiu atveju kambario viduje per sienas man vis tiek netraukia, reikia pasidet prie lango...Bet prie lango man plius minus veikia ir su ta standartine, tik ji nepatogi, nes nestabili. Gal vėliau paeksperimentuosiu su skirtingais maitinimais, gal iš tikro tie 30mA duoda skirtumą signalo gaudyme.

2
Kadangi niekas čia neatsiliepė, tai nusprendžiau surizikuot ir nusipirkt va šitą anteną: https://www.mediashop.lt/Catalog.aspx?cat=&brand=&price=-&page=&query=thomson&product=109002011959797. Tai galiu pasakyti, kad traukia kiek geriau nei ta standartinė, bet tikrai ne tiek, kad būtų didelis skirtumas.

3
Įsigijau patį paprasčiausią: http://www.skytech.lt/kworld-plustv-dvbt-stick-oem-with-two-antennas-hdtv-mpeg4-h264-avc-support-remot-p-18915.html. Nemanau, kad yra didelis skirtumas kokį pirkti, svarbu kad palaikytų MPEG-4, H.264 AVC, svarbu yra geras signalas. Vat ir ieškaus antenos, kurios nereiktų maitint iš išorės. Dar radau va tokį daiktą http://www.skytech.lt/lifeview-dvbt-power-antenna-p-42495.html, bet kadangi jis neturi maitinimo, man jis išvis nerimtai atrodo.

4
Sveiki,

įsigijau išorinį DVB-T USB tiunerį laptopui, deja kaip ir daugeliui ne visur ta standartine antenyte traukia. Galvoju įsigyti aktyvinę anteną, maitinamą per USB. Radau va tokį daiktą: http://www.erksa.lt/Lt/?page=shop.flypage&product_id=694&category_id=&option=com_phpshop
deja dabar neturėjo, be to, sakė kabelis kaista. Bet žinau, kad tokių, kokių ieškau tikrai yra, pvz. čia: http://www.hama.de/portal/articleId*163894/picType*abb/action*2599?picURL=%2Fbilder%2F00044%2Fabb%2F00044276abb.jpg bet nežinau ar man ji veiks, be to Lietuvoj neradau kas parduoda, kad galima būtų pabandyti. Gal kas nors turit tokią ir galit parašyt atsiliepimą?

Puslapiai: [1]