• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Lietuvos Ryto televizija žinias transliuos plačiaekraniu formatu

Pradėjo AlmiUxXx, 2011-08-01 17:35:30

« ankstesnis - sekantis »

andrius.semas

Nesuprantu, kodėl mūsų nacionaliis transliuotojas visada pasilieka paskutinėje vietoje. Nejaugi neturi pakankamai pinigų prieiti prie pačio populiariausio vaizdo glaudinimo formato? Man kyla įtarimai, kad prie viso šito neeilinio dalyko prisidėjo kažkokie karteliniai susitarimai.

batmanas

Citata iš: andrius.semas Įrašytas 2011-08-29 22:29:44
Nesuprantu, kodėl mūsų nacionaliis transliuotojas visada pasilieka paskutinėje vietoje. Nejaugi neturi pakankamai pinigų prieiti prie pačio populiariausio vaizdo glaudinimo formato? Man kyla įtarimai, kad prie viso šito neeilinio dalyko prisidėjo kažkokie karteliniai susitarimai.
Nesvaik. Tiesiog niekas niekur neskuba. Nelabai ir yra kur skubėti. Dar daug kas turi ir žiūri 4:3 formato telikus.

Ir kas per "vaizdo glaudinimas"? WTF? Čia mes apie tą patį šnekam? Jei ne, tai atsiprašau.

AlmiUxXx

LNK kaip zadejo taip ir nebuvo zinios vistiek 4:3
O TV3 tai nieko nekalbejo bet ta ispilde ilgesnes zinios, nauja technika, jokiu kaseciu ir 16:9 :)

batmanas

Iš kur jūs tuos pažadus dėl 16:9 formato girdėjot? Nes aš nieko negirdėjau. ???
Dabar kaip tik TV3 žinias rodo ir vis dar 4:3.

Darius

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Darius

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Soliaris

Tai jie viešai ir pažadėję buvo, kad naujajame sezone "Žinias" transliuos 16:9. Tik "Lietuvos rytas" ir filmus rodo jau 16:9. Tad ir LNK tikėkimės, gal irgi filmus pradės rodyti 16:9

AlmiUxXx

Jau ir InfoTV su LNK laikinai pakeičia formatą iš 4:3 į 16:9
InfoTV tai dazniausiai būna kai euronews retransliuoja lietuviškai
O LNK per visokius Serjalus