DVB-T > DVB-T (h.264 *.ts) įrašų apdorojimas

TS To AVI

<< < (2/5) > >>

EV1L:
sumazinau ffdshow iki minimumo o cyberlinka iki maximumo, nes kitais atvejais viskas taip pat, tai tik pradejus saugot i avi pareina crashas su "An out-of-bounds memory access (access violation) occurred in module 'ntdll'."  :(
visais kitais atvejais: An out-of-bounds memory access (access violation) occurred in module 'libavcodec'.

Darius:
Dar gali pabandyti su Nero vision, į avi konvertuoti.

EV1L:
nu arba man vaidenas arba vakarais pradeda geriau rodyt dvb-t  :)
TV1 input bitrate 2720 kbps
LTV input bitrate 2650 kbps
Tango TV input bitrate ~1800 kbps
TV3 input bitrate ~1700kbps
LNK input bitrate ~1700kbps
Viskas matuota su ffdshow codecu, kaip matome mano antena orentuota i TV1 ir LTV kanalus  :)
Diena tiek nei per kur nepasiekia, idomiai tada gaunas kad vakare zymiai geriau priima signala.

Darius:
Paros laikas, oras turi įtakos signalui. Va ryte(~8:30) įrašius lt kanalus, juos visus išskyrus TV3, buvo galima per VLC žiūrėti. Pasitaikydavo trukdžiai retkarčiais. O dabar jau neįmanoma. Norėjau su ffdshow pasižiūrėti bitrate, bet man dėl šiūkšlių Alt DVB užlūžta. 

EV1L:
kad pagrindinai tik paros laikas ir turi itaka, kazkaip cia idomiai, nes as ripinu jau keleta kartu is ltv 22-23val ir be siuksliu rodo vlc, o diena amen :)
Ir visvis kazkoks levas lietuvisku kanalu retransliatorius pakabintas kuris priklauso LRTC, tie uzsienio niekad nenutrukineja kuris priklauso TEO  :-\Idomiai gaunas...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją