DVB-T > DVB-T (h.264 *.ts) įrašų apdorojimas

ts to avi tikslas?

<< < (5/6) > >>

FH:
Taip. Jeigu įrašas geras (be jokių trikdžių įrašant), tai labai lengvai StaxRip paima ir suspaudžia bet kokiu kodeku (DivX, XviD, x264) į avi, mkv, mp4 ar kokį kitą containerį.

Darius:

--- Citata iš: FH  2009-01-28 17:05:04 ---Taip. Jeigu įrašas geras (be jokių trikdžių įrašant), tai labai lengvai StaxRip paima ir suspaudžia bet kokiu kodeku (DivX, XviD, x264) į avi, mkv, mp4 ar kokį kitą containerį.

--- Baigti citatą ---
Pabandžiau, šauni programa. Tik konvertuojant reikia resize daryti į  768 x 576 ar kitą raišką su 4:3 įstrižainės santykiu, kad vaizdas neįsitempęs gautųsi :)
 

batmanas:
Nežinau, kaip čia yra, bet kaip resize bedaryčiau su tuo StaxRip vaizdas gaunasi ištemptas.

Darius:

--- Citata iš: batmanas  2009-01-28 23:10:30 ---Nežinau, kaip čia yra, bet kaip resize bedaryčiau su tuo StaxRip vaizdas gaunasi ištemptas.

--- Baigti citatą ---
Keistai, dabar pabandžiau ir man vėl gavosi ištemptas vaizdas, bet nustatymuose radau jog galima nurodyti šaltinio kraštinių santykį.
View ==> Options arba F8. Įrašiau 4:3, padėjo atrodo :)

 

batmanas:
Na man vistiek nepavyko gaut geros rezoliucijos. Todėl pasilikau prie AviSynth + MeGUI.

Dar radau vieną tokia šaunią programėlę – DGAVCDec. (Pavadinimą gal ir buvo galima normalesnį sugalvot, bet svarbiausia, kad veikia)
Su šita programėle galima nuimti nuo TS failo garsą. Ir geriausia, kad tada pavadinime prirašomas DELAY, t.y. kiek reikia uždelsti video. Tada labai paprasta su MeGUI konvertavus, nebūna tos problemos, kad nesutampa vaizdas ir garsas(nebent įrašas prastas).
Šiaip DGAVCDec dar skirtas "decoduot" h264 failus, bet nežinau ar čia būtų geriau, nei tiesiog per AviSynth skriptą su DirectShow. Tai kol kas naudoju tik garsui.


P.S. Nežinau kodėl kaip konvertuoti diskutuojam čia, nes temos pavadinimas visai apie ką kitą. ;D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją