DVB-T > DVB-T (h.264 *.ts) įrašų apdorojimas

ts to avi tikslas?

<< < (4/6) > >>

batmanas:
Gal ir blogai pasakiau.
Atsisiųsk DGMPGDec ir DeComb, išarchyvuok AviSynth 2.5/plugins/ kataloge. Atsisiųst galima čia:
www.doom9.org/decomb.htm

Tada turėtų veikti. ;) Beje, pažiūrėt ar gerai veikia skriptas gali ir su Windows Media player arba Media Player Classic.

Soliaris:
Lengviausia su ConvertXtoDVD ar Nero 8 versija konvertuoti į DVD. Jei nori po to į AVI, su nemokama programėle VOBMerge VOB failus sujungi į vieną ir keli į VirtualDub.

batmanas:

--- Citata iš: Soliaris  2009-01-27 19:07:35 ---Lengviausia su ConvertXtoDVD ar Nero 8 versija konvertuoti į DVD. Jei nori po to į AVI, su nemokama programėle VOBMerge VOB failus sujungi į vieną ir keli į VirtualDub.

--- Baigti citatą ---
Vargu, ar galima dvigubą darbą pavadint lengviausiu.

Soliaris:
Gal ir ne. Bet kurti skriptus irg kai kam gali būti sudėtinga. Tas dvigubas darbas ne visada ir reikalingas. Jei norisi pasižiūrėti įsirašytą laidą ar filmą su DVD grotuvu, užtenka tik konvertavimo į DVD. Yra dar tokia Super. Su ja galima versti į AVI, bet dažnai su ja sukonvertavus, man nesutampa garsas su vaizdu. Su Nero 8, kiek teko bandyti, viskas būna gerai. Sutampa vaizdas ir garsas. Esu bandęs ir Grass Valley ProCoder 3,00.50, bet irgi nesutapdavo vaizdas su garsu.

batmanas:
Su skriptais man paprastai sutampa garsas. Tik kai įrašas prastos kokybės, tai tose vietose kur vaizdas subyra, ten ir su garsu problemų būna.   :(

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją