Apie radiocool.lt blog'ą ir forumą > Radiocool forumas

Dėl IPTV forumo

<< < (5/6) > >>

Soliaris:
Tai kad apskritai tas forumas jau miręs. Ir numarino jį Semas. O ką čia berasi, apart Semo išsidirbinėjimų. Bet čia, jei Dariui, kaip administratoriui, tokia situacija tinka, nieko ir nepakeisi. Užtat niekas beveik ir nebeužeina.

andrius.semas:

--- Citata iš: Soliaris  2014-07-07 12:04:53 ---Tai kad apskritai tas forumas jau miręs. Ir numarino jį Semas. O ką čia berasi, apart Semo išsidirbinėjimų. Bet čia, jei Dariui, kaip administratoriui, tokia situacija tinka, nieko ir nepakeisi. Užtat niekas beveik ir nebeužeina.

--- Baigti citatą ---

Aš tikrai nebūsiu Tau eilinis atpirkimo ožys. Jau geriau problemų paieškok giliai savo viduje, nustebsi sužinojęs tiek daug apie SAVE! Pamišėlis...

AlmiUxXx:

--- Citata iš: andrius.semas  2014-07-07 16:07:02 ---Aš tikrai nebūsiu Tau eilinis atpirkimo ožys. Jau geriau problemų paieškok giliai savo viduje, nustebsi sužinojęs tiek daug apie SAVE! Pamišėlis...

--- Baigti citatą ---
O tave nuvedus pas psichologą, tai ko gero pats geriausias psichologas neiškęstų tokio bepročio ir pasiduotų, dar ir po žeme patartų pakasti, nes tu ir beprotnamiui per durnas esi.

Soliaris:
Andriau, kad tu turi psichologinių problemų - akivaizdu. Jau vien spynų kabinėjimas daug ką pasako. Tu nori būti giriamas, pastebimas. Jautiesi esantis labai svarbus, toks nepakeičiamas. Jei kas atsiliepia neigiamai, tai puoli kabint spynas. Jei galėtum, visur uždėtum, kad tik nerastum neigiamų atsiliepimų.  Ir tavo bet kuriame poste tavo rašomi tekstai išduoda, kad su tavim kažkas ne taip. Aš ne psichiatras ir ne psichologas, tad tikrai negaliu tau nustatyti diagnozės. Bet, kad tau bent pas psichologą apsilankyti būtina - tai akivaizdu. Keista, kad tavo artimieji nepastebi, kad tu turi sveikatos problemų.

andrius.semas:

--- Citata iš: Soliaris  2014-07-08 12:35:57 ---Andriau, kad tu turi psichologinių problemų - akivaizdu. Jau vien spynų kabinėjimas daug ką pasako. Tu nori būti giriamas, pastebimas. Jautiesi esantis labai svarbus, toks nepakeičiamas. Jei kas atsiliepia neigiamai, tai puoli kabint spynas. Jei galėtum, visur uždėtum, kad tik nerastum neigiamų atsiliepimų.  Ir tavo bet kuriame poste tavo rašomi tekstai išduoda, kad su tavim kažkas ne taip. Aš ne psichiatras ir ne psichologas, tad tikrai negaliu tau nustatyti diagnozės. Bet, kad tau bent pas psichologą apsilankyti būtina - tai akivaizdu. Keista, kad tavo artimieji nepastebi, kad tu turi sveikatos problemų.

--- Baigti citatą ---

Aš pagal specialybę esu apsaugos darbuotojas. Tokiai profesinei veiklai vykdyti pagal visus dabartinius LT įstatymus šeimos gydytojui būtinai reikia pristatyti atitinkamus dokumentus iš įvairių priklausomybės ligų centrų. Šiuo atveju, pokalbis įvykos su neurologu ir psichiatru, kurie neįžvelgė nieko blogo ir pikto manyje. Tačiau visiškai manęs nepažįstantis vartotojas iš tolimosios planetos - Soliaris - apie mane žino daugiau negu aš apie save :P

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją